Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Wyzwól siłę piękna

Strefa Zdrowia i Urody oferuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. W ofercie Centrum Medycznego LOG-MED znajdziesz zabiegi, które pozwolą Tobie zachować młody wygląd oraz poczuć komfort bycia sobą!

Podczas konsultacji nasi specjaliści omówią z Tobą zakres zabiegów i doradzą najbardziej efektywny ich wybór. Nasze propozycja obejmuje nici liftingujące, toksynę botulinową (botoks), laseroterapię, leczenie nad potliwości, zabiegi na ciało i wiele innych. A wszystko to w miłej atmosferze i komfortowych warunkach.

więcej
Gabinet masażu

Gabinet masażu

Odpręż się i odpocznij

Masaż już w starożytności stanowił ważny element utrzymania i poprawy zdrowia. Jeśli dodamy do tego właściwości odprężające i relaksacyjne otrzymujemy nietuzinkowe możliwości zadbania o samopoczucie i dobrą kondycję zdrowotną. W Strefie Zdrowia i Urody możesz skorzystać z różnych rodzajów tej usługi. Od masażu klasycznego przez segmentowy, relaksacyjny, odchudzający czy drenaż limfatyczny zadbamy o Twój umysł i ciało z należytą starannością i miłej atmosferze.

więcej
podologia

Podologia

Ciesz się wygodą swoich stóp

Dyskomfort powodowany problemami stóp może być bardzo uciążliwy w codziennym życiu. Nasz podolog wie, jak ulżyć niedogodnością wynikającym z wrośniętych paznokci, stopy cukrzycowej czy nagniotek. Gabinet podologiczny Strefy Zdrowia i Urody zapewnia wysoki standard zabiegów oraz innowacyjne metody dedykowane zdrowiu i komfortowi pary towarzyszy, którzy noszą Ciebie przez całe życie!

więcej